Rytuały na ciało

Rytuały na ciało
Polecamy

RYTUAŁ CRANBERRY - witalność

Wyjątkowy zabieg do pielęgnacji skóry, pachnący słodką żurawiną, przywracający cerze witalność i młodość, rytuał składający się z 3 etapów: peelingu, maski i masażu, pomaga odzyskać skórze właściwy poziom odżywienia, jędrność i elastyczność, redukuje przy tym cellulit i nadmierną ilość tkanki tłuszczowej.

75 min. 200 zł

 

RYTUAŁ GINGER – wygładzenie i relax

Imbirowy trzyetapowy rytuał, który jest kompleksowym zabiegiem na ciało o działaniu rozgrzewająco – relaksującym. W wyjątkowy sposób pielęgnuje każdy rodzaj skóry, wygładza ją i odpręża, a nasze zmysły wprowadza w stan ukojenia.

75 min. 200 zł

 

RYTUAŁ MANGOFRUITS - nawilżenie

Dwuetapowy, pachnący mango i mandarynką, zabieg do pielęgnacji ciała o działaniu nawilżającym i odżywczym, polecany do wszystkich typów skóry, a szczególnie dla osób, które mają skórę normalną i suchą oraz tych, którzy potrzebują dawki energii.

50 min. 150 zł

 

RYTUAŁ ARBUZOWY- oczyszczenie

Ta soczysta pokusa poprawia krążenie krwi, dotlenia komórki, głęboko oczyszcza, ujędrnia i wzmacnia skórę,  uzupełnia minerały,  pięknie podkreśla opaleniznę,  głęboko relaksuje oraz działa antydepresyjnie.

50 min. 150 zł

 

CEREMONIA  ALGOWA- wzmocnienie

Zabieg składający się z dwóch etapów : kąpieli algowej, która dostarcza skórze mikro i makroelementów oraz maski wzmacnającej strukturę skóry, połączenie tych etapów powoduje kompleksowe zapewnienie skórze niezbędnych składników oraz relaks dla ciała i duszy.

50 min. 160 zł

 

CEREMONIA Z MORZA MARTWEGO - odtruwanie i detoxykacja

Lecznicze połączenie aktywnych składników pochodzących z Morza Martwego. Dwuetapowa terapia błotem silnie odtruwa organizm i oczyszcza skórę z toksyn, przynosi ulgę zestresowanej skórze, odmładza ją, remineralizuje, poprawia jej ukrwienie oraz wzmacnia system obronny.

50 min. 160 zł

 

CEREMONIA SOS DLA SKÓRY- łagodzenie i nawilżenie

Rytuał opierający się na leczniczym działaniu koziego mleka oraz oleju kokosowego, posiadający właściwości łagodzące, nawilżające .Zabieg idealny dla osób o bardzo suchej, podrażnionej i wrażliwej skórze, która potrzebuje regeneracji.

60 min. 200 zł

 

PEELING ARBUZOWY

Moc pestek arbuza sprawia, że skóra jest nie tylko oczyszczona i gładka, ale również nawilżona i zrewitalizowana.

100 zł

 

PEELING IMBIROWY

Imbir odmładza i wykazuje działanie antyoksydacyjne, doskonale oczyszcza skórę i ją ujądrnia.

100 zł

 

PEELING ŻURAWINOWY

Drobinki żurawiny działają oczyszczająco i nawilżająco.

100 zł

 

MASKA ARBUZOWA

Działa chłodząco na skórę, chroni skórę przed wolnymi rodnikami.

100 zł

 

MASKA IMBIROWA

Na działanie ujędrniające i wyszczuplające, doskonale pachnie i wprowadza w stan relaksacji.

100 zł

 

MASKA ŻURAWINOWA

Przeznaczona dla skóry suchej, wymagającej nawilżenia i regeneracji.

100 zł